Logo Le Pain d'Antan
...

Moederdag: geef haar pralines of een lekkernij met rode vruchten

Vier Moederdag op 10 mei zoals het hoort

Er zijn mensen van wie je niet half houdt. Mensen die meer verdienen dan een kaartje dat onder de deur wordt geschoven of een haastig gekocht boeket. Mensen die het verdienen dat je de tijd neemt: de tijd om te kiezen, om zorg te besteden, om iets oprechts te geven.

Dit jaar valt Moederdag op 10 mei. En bij Le Pain d'Antan is dat ook de dag waarop onze lekkernijen met rode vruchten hun grote comeback maken en onze gloednieuwe Moederdag-pralinenbox verkrijgbaar is!

Twee goede redenen om haar een verrassing te bezorgen die ze niet snel zal vergeten.

De Moederdag-pralinedoos: Belgische chocolade van Le Chocolat d'Antan

Omdat liefde net als chocolade (met passie en zachtheid) geproefd moet worden, hebben we een doos met ambachtelijke pralines Made in Belgium bedacht, speciaal voor haar.

Vijf hartvormige pralines, elk met een eigen karakter:

  • Quiberon: zachte karamel met Bourbon-vanille, fleur de sel, omhuld met melkchocolade
  • Piémont: rustieke hazelnootpraliné 70%, geroosterde hele hazelnoten, omhuld met melkchocolade
  • San Diego: Praliné van pecannoten 70%, knapperige feuilletine, omhulsel van melkchocolade
  • Bengale Passion: Passievrucht- en mangogelei, ganache van melkchocolade en passievrucht
  • Venise Rouge: Frambozenconfituur, ganache van pure chocolade en frambozenpuree

Een reis in vijf hapjes. Een attentie die alles zegt, zonder een woord.

En als aanvulling op de doos… zijn de rode vruchten terug

Omdat een mooie dag een mooie tafel verdient, keren ook onze creaties met rode vruchten vanaf 10 mei terug. Aardbeientaarten en -taartjes, aardbeien- of frambozentaartjes, aardbeien-frambozencharlotte, frambozenmillefeuille, kleine frambozentiramisu… Genoeg om van de zondagse lunch een echt feestmoment te maken.

Hoe kunt u het cadeau doen?

Twee opties, de ene even eenvoudig als de andere:

In de winkel: Kom langs in een van onze bakkerijen in Wallonië of Brussel. Onze teams adviseren u graag en verpakken uw selectie met zorg.

Online: Bestel via onze webshop en haal je bestelling af in de winkel. Handig, en altijd even vers.

Let op, de pralinenbox in beperkte oplage is uitsluitend verkrijgbaar in de winkel (niet online)!

Omdat ze het waard is... en nog veel meer !

Verwen haar op 10 mei met een moment van ambachtelijke zoetigheid. Smeltende Belgische chocolade. Heerlijke rode vruchten. En dat zeldzame en kostbare gevoel dat je echt voor haar hebt gezorgd.

Wacht niet te lang, want de pralines en gebakjes met rode vruchten zijn (heel) snel uitverkocht.

 

Partagez cette page

Bedankt voor uw registratie!